Buty na ślub, czyli przetańczyć z Tobą chcę…całe życie!
Buty na ślub, czyli przetańczyć z Tobą chcę…całe życie!

Kilka porad, na co zwrócić uwagę w przypadku zakupu butów, które założysz na najważniejszy dzień w swoim życiu. 

Pięknie ubrany kościół, goście spoglądający w Twoją stronę i ON! Czekający przy ołtarzu, aż staniesz obok niego i powiecie sobie sakramentalne „…oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci”! To zdecydowanie najważniejsza chwila w Twoim życiu!

W La Via doskonale wiemy, czym jest ślub, oraz co dzieje się po nim – mowa oczywiście o weselu i tańcu do białego rana. Skąd? Bo same to przeżyłyśmy! Wiemy z jakim stresem, a zarazem radościom wiąże się ten dzień. Mamy dla Ciebie zatem kilka porad, jak wybrać odpowiednie buty na ślub, choć może bardziej powinnyśmy napisać  „ jak wybrać odpowiednie buty na wesele”.

 

Wybierz skórzane buty
Dzięki naturalnym materiałom, masz pewność, że Twoje buty będą odpowiednio przepuszczać powietrze, oraz odpowiednio poddadzą się pod naciskiem Twojej stopy. Da Ci to pewność, że nie narazisz się na bolesne obtarcia, oraz odparzenia. W końcu musisz wytrzymać całe wesele, które czasem trwa dłużej niż jeden dzień.

Wybierz swój kolor
Większość panien młodych decyduje się na jasne buty, pasujące do sukienki ślubnej. Dominują w śród nich kremowe szpili, bądź beżowe buty na obcasie o jasnym odcieniu. Pamiętaj jednak że to TWOJE święto i Twój wybór. Buty mają przede wszystkim odzwierciedlać Twój charakter, więc jeżeli marzysz o odważnych czerwonych szpilkach…jesteśmy z Tobą! Pamiętaj jednak, aby wtedy Twój partner miał jakiś element, który będzie do nich pasował.

Dobierz odpowiednią wysokość
Wiemy, że wiele kobiet marzy o tym, aby buty do ślubu były wysokie. Warto jednak mierzyć siły na zamiary. Pamiętaj, że podczas ślubu i wesela nie ma miejsca na potknięcia (dosłownie i w przenośni). Warto abyś w swoich butach czuła się pewnie i komfortowo.

Weź drugą parę butów
Nawet najsolidniejsze buty na wesele mogą zawieźć! W końcu masz się bawić całą noc. Warto mieć przy sobie drugą parę butów, dzięki którym będziesz mogła bez obaw szaleć w tych pierwszych. Wówczas nie musisz się obawiać nawet połamanych szpilek (choć w przypadku naszego obuwia obiecujemy, że to się nie stanie ;)).

 Szalej, baw się i zapamiętaj ten dzień!
To Twoje wesele, Twój mąż i Twoi najbliżsi. Niech ten dzień będzie wyjątkowym. Mamy nadzieję, że wszystko potoczy się po Twojej myśli, a zdjęcia z tego niewątpliwie pięknego wydarzenia będziesz pokazywać swoim wnukom. Życzymy Ci WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Data posta : lip 8, 2019
Autor : La Via by Senso