Tworzymy buty od pokoleń

Buty z Kalwarii od lat znane są ze swojej jakości. W La Via by Senso wykorzystujemy wiedzę mistrzów rzemieślniczych. To właśnie oni z pokolenia na pokolenie udoskonalali proces produkcji obuwia. Będąc ponad 20 lat na rynku, szczególnie cenimy sobie lokalny, kalwaryjski kunszt, w który wplatamy nutę włoskich inspiracji. Tworząc naszą nową markę La Via by Senso, stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania oraz wygodę użytkowania. Przed każdą z nas jest bowiem długa droga…wierzymy, że przejdziesz ją razem z nami.

keyboard_arrow_down

LA VIA

Nasze wartości

Tradycje rzemieślnicze

Tworząc buty La Via by Senso, wykorzystujemy tradycyjną sztukę rzemieślniczą. To właśnie dzięki wiedzy kalwaryjskich mistrzów rzemiosła, nasze buty charakteryzuje jakość i wytrzymałość.

25 lat doświadczenia

Od 25 lat tworzymy damskie buty, które pozwalają podkreślać charakter każdej z naszych klientek. Słowa te mogą potwierdzić tysiące kobiet w Polsce, które zdecydowały się na nasze buty.

Od kobiet dla kobiet

Dlaczego tak wierzymy każdą z naszych par ? Bo same jesteśmy kobietami i doskonale rozumiemy potrzeby innych kobiet. Wiemy jak istotnym elementem garderoby, każdej z nas są właśnie buty.

Zmieniliśmy się dla was

Przez ostanie 25 lat tworzymy dla Was buty jako marka Senso. Odpowiadając na Wasze potrzeby, postanowiliśmy dokonać ważnych zmian. W 2018 roku zmieniliśmy się na La Via by Senso. Dlaczego? Jesteśmy bowiem kobietami, a każda kobieta od czasu do czasu potrzebuje zmiany.

„La Via” z języka włoskiego oznacza drogę. Wiemy, że każda z Was obrała swoją, którą dumnie kroczy przez życie. W La Via by Senso wierzymy, że przejdziemy ją wspólnie, a nasze obuwie ułatwi pokonywanie kolejnych etapów. Tworząc piękne i wygodne damskie buty chcemy towarzyszyć Wam w osiągnięciu upragnionych celów i marzeń. To dzięki Wam, dokonaliśmy zmian, które pozwalają nam spojrzeć na piękno tego rzemiosła, świeżym okiem. Zapraszamy, zapoznajcie się z ofertą!

LA VIA

Najczęściej kupowane