Informacje o realizacji i dostawie zamówienia

1. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnianie formularza zamówienia (uzyskanie ID zamówienia), a także odpowiedź na kontakt ze strony Sprzedającego gdyby ten chciał zweryfikować autentyczność zamówienia.

2. W przypadku gdyby Zamawiający chciał dokonać zmiany w realizowanym zamówieniu (zmiana adresu doręczenia, dodanie kolejnego produktu) powinien skontaktować się ze Sprzedającym na numer telefonu lub e-mail znajdujący się w zakładce Kontakt na stronie sklepu podając numer ID zamówienia. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odmowy takich zmian w sytuacji gdy przesyłka zostanie już nadana.

3. Czas realizacji zamówienia : średni czas realizacji od zaksięgowania wpłaty to 14 dni roboczych.

4. W przypadku gdyby realizacja zamówienia uległaby wydłużeniu z uwagi na chwilowy brak towaru Sprzedający zobowiązuje się informować o tym Zamawiającego.

5. W sklepie laviashoes.pl istnieje możliwości dostawy, za pośrednictwem Poczty Polskiej. Informowanie o stanie realizacji wysyłki (śledzenie paczki) dostępne jest za pośrednictwem serwisów spedytorów.

6. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w doręczeniu wynikające z utrudnień po stronie spedytora.

7. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu. Jeżeli Zamawiający, chce otrzymać wraz z dostarczonym towarem fakturę VAT, zobowiązany jest do podania wszystkich danych niezbędnych do jej wystawienia. Podanie tych danych rozumiane będzie jako zgoda Zamawiającego do przyjęcia faktury VAT bez jego podpisu.

8. Sprzedający akceptuje następujące formy płatności:

a) przelew na konto,

b) pobranie.

9. W przypadku wybrania przedpłaty jako formy płatności towar zostaje wysłany po zaksięgowaniu kwoty na koncie Sprzedającego.

10. Zamawiającemu przysługuje prawo do rezygnacji z zamówienia. Stosowne zawiadomienie powinno zostać przekazane telefonicznie lub na adres e-mail Sprzedającego. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odmowy w sytuacji gdy zamówiony towar został już wysłany.

LA VIA

Najczęściej kupowane